Від нашого університету було делеговано студенток факультету української філології Большакову Ірину, Денисюк Анну та студента факультету фізичного виховання Музику Владислава.

Перший день розпочався відкриттям міжнародної конференції.

Протягом трьох днів студенти працювали на секціях за такими напрямками:

• роль органів студентського самоврядування у захисті прав студентів та подоланні корупції у вищій школі;
      • громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства;
      • система студентського самоврядування у контексті євроінтеграційних тенденцій громадянського суспільства;
      • студентський погляд на реформи у вищій школі: забезпечення якості освіти, перспективи студентської мобільності;
      • конкурентоспроможність випускників вищих навчальних закладів та пошук першого робочого місця.

У рамках конференції  проведений щорічний Конгрес Національного студентського союзу, під час якого учасники заслухали звіт про діяльність НСС протягом 2013-2014 рр. та обрали новий актив організації.

Програма конференції також включала чимало різноманітних екскурсій університетом, містом, а також студенти мали змогу відвідати Марійський духовний центр у селі Зарваниця.

За матеріалами ІІІ Міжнародної науково-практичної студентської конференції був виданий збірник доповідей та виступів.

" data-title="Міжнародна науково-практична студентська конференція">

Міжнародна науково-практична студентська конференція

На базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка 16-19 травня пройшла третя Міжнародна науково-практична студентська конференція «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства». Представники студентського самоврядування  із 18 областей України та троє представників студентських організацій Канади з’їхались, аби поділитися своїми думками, новими ідеями та вирішити ряд проблем.

Перший день розпочався відкриттям міжнародної конференції.

Протягом трьох днів студенти працювали на секціях за такими напрямками:

23.05.2014