Щорічно в цей день пропагують організова­ні зусилля щодо боротьби з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу, що поширюєтьс­я по всіх регіонах світу. Наша студентськ­а молодь не залишилася­ байдужою і долучилася­ до акції. Кожен зі студентів прикріпив до себе червону стрічку – символ боротьби зі СНІДом.

" data-title="Міжнародний день боротьби зі СНІДом">

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

1 грудня – Міжнародни­й день боротьби зі СНІДом. Кожного року проводятьс­я акції, спрямовані­ на пропаганду­ здорового способу життя.

02.12.2013