У ході семінару-наради обговорено:

– методологічні засади професійної компетентності майбутніх учителів-словесників;

– розвиток комунікативних компетенцій студентів-філологів;

– навчально-методичне забезпечення дисциплін циклу професійно-орієнтованої підготовки;

– інноваційні підходи до вивчення світової та української літератури.

УДПУ ФУФ

У рамках семінару-наради проведено засідання «круглого столу» на тему: «Науковий підхід до формування педагогічної майстерності. Впровадження сучасних технологій навчання» (кафедри: української мови та методики її навчання, практичного мовознавства).

Викладачі кафедри світової літератури та слов’янських мов ознайомили присутніх з методикою формування інтересу студентів до читання, розвитку їх емоційно-чуттєвих, комунікативно-мовленнєвих здібностей.

Змістовний діалог стосувався проблем і перспектив вивчення української літератури на сучасному етапі (кафедра української літератури та українознавства). Обговорено особливості формування інтересу учнів і студентів до книги, мистецтва слова.

Завідувач відділу суспільно-гуманітарних дисциплін, методист з української мови та літератури і світової літератури Червоноградського інформаційно-методичного центру освіти Н. М. Пащук проінформувала про тенденції сучасної галузі освіти у Львівській області.

Для учасників семінару-наради організовано екскурсію, ознайомлено із діяльністю наукових лабораторій та методичних кабінетів факультету.

" data-title="Міжрегіональний семінар-нарада «Підготовка вчителя-словесника: проблеми і перспективи»">

11 жовтня 2013 року на факультеті української філології спільно з Червоноградським інформаційно-методичним центром освіти та вчителями української мови і літератури ЗОШ м. Червоноград Львівської області відбувся міжрегіональний семінар-нарада «Підготовка вчителя-словесника: проблеми і перспективи».

З вітальним словом до учасників звернулася в.о. декана факультету української філології, доцент З. І. Комарова.

У ході семінару-наради обговорено:

– розвиток комунікативних компетенцій студентів-філологів;

– інноваційні підходи до вивчення світової та української літератури.

УДПУ ФУФ

15.10.2013