- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Мовно-літературний «Брейн-ринг»

ФУФ УДПУ [1]

12 березня на факультеті української філології з ініціативи студентського наукового товариства та за підтримки кураторів груп канд. філол. наук, доцента кафедри практичного мовознавства Н. М. Савчук (куратор 24 групи) та ст. викладача кафедри практичного мовознавства І. А. Денисюк (куратор 23 групи) відбулася інтелектуальна мовно-літературна гра «Брейн-ринг».

ФУФ УДПУ [2]

Було сформовано дві команди по 6 учасників з 23 та 24 груп. Мовно-літературна гра проходила у 5 етапів.

ФУФ УДПУ [3]

Членами журі були: декан факультету української філології доктор пед. наук, професор В. О. Коваль; заступник декана з виховної роботи факультету канд. пед. наук, доцент Н. С. Мамчур; канд. філол. наук, доцент І. В. Хлистун та канд. філол. наук, доцент С. А. Січкар.

ФУФ УДПУ [4]

З вітальним словом виступила декан факультету Валентина Олександрівна Коваль, яка побажала успіхів учасникам брейн-рингу та гарного настрою глядачам.

ФУФ УДПУ [5]

На першому етапі учасники команд підготували свої презентації, в яких розкрили всі свої таланти та здібності.

ФУФ УДПУ [6]

У другому етапі «Розминка» учасники відповідали на цікаві питання з української мови та літератури у форматі бліц-турніру.

ФУФ УДПУ [7]

У третьому етапі «Знай більше» гравці показали високі теоретичні знання.

ФУФ УДПУ [8]

Четвертий етап гри був розрахований на вболівальників, які розділились на дві групи та підтримували учасників гри. Відповідаючи правильно на різні питання,  додавали своїм командам бали.

ФУФ УДПУ [9]

Завдання пʼятого етапу полягало у тому, щоб учасники команд підготували домашнє завдання, а саме написали та презентували власний вірш про рідну мову. Авторами поетичних рядків стали Бершацька Катерина (студентка 23гр.) та Гусак Інна (студентка 24 гр.)

ФУФ УДПУ [10]

У результаті інтелектуальної мовно-літературної гри «Брейн-ринг» члени журі  визначили, що з невеликою різницею у кількості балів перемогла команда 24 групи.

ФУФ УДПУ [11]

Усі учасники залишилися задоволеними, отримали від членів журі почесні грамоти, а від студради факультету солодкі призи.

12 [12]

16 [13]

15 [14]

14 [15]

13 [16]

ФУФ УДПУ [17]