Гра КВН «Кубок ректора» стала хорошою традицією нашого університету. Команди всіх факультетів змагаються за першість на гумористичному ринзі. Уже 3 роки поспіль українська філологія бере участь у такому заході, але, на жаль, усе обмежувалося лише першим туром.

U5fhTjnvCNk

Цього року все інакше! Наша команда «StudUF» нарешті отримала бажану путівку до фіналу.  Дівчата і хлопці виступили на належному рівні. Глядачі були приємно вражені.

Фінал вимагає великих зусиль, праці, кмітливості і творчості. Тож бажаємо «StudUF» бути як ніколи запальними, неординарними і кумедними! Вітаємо!

88Cb7flzC9o

9L6BEEelvlY

7lRvVsw_YRE

0fMNgLFhN4U

URFl_3TuwlE

OdVtuUaGB-w

kYqSVW_mkz0

fa4mJjDzCqo

" data-title="Ми так довго на це чекали!">

Ми так довго на це чекали!

U5fhTjnvCNk

88Cb7flzC9o