Традиційно перша субота жовтня – День міста Умань. Святкування 2015 року проходило під гаслом «Молодь єднає Україну». Активними й неперевершеними  учасниками урочистостей були викладачі та студенти факультету української філології, яких об’єднували слова-побажання:

Ми за мир, за добре слово,

Нас єднає рідна мова,

Славну Умань ми вітаєм,

Процвітання їй бажаєм.

Мир несемо повсякчас,

Ідемо всі в ногу,

Віра об’єднала нас –

Віра в перемогу.

Враженнями від святкової ходи на День міста поділилася Аліна Ягуфарова,  студентка 11 групи першого курсу факультету української філології: «Святкова хода, присвячена дню міста Умані, не могла не залишити найприємніших вражень як у всіх учасників, так і в мене особисто. Адже таке урочисте та масштабне дійство заслуговує на те, щоб не тільки побачити все на власні очі, а й із задоволенням брати у ньому участь. Дівчата з нашого факультету були справжніми українками: запальні, усміхнені та неймовірно красиві. Не дивно, що нам часто доводилось чути компліменти від перехожих. Та найбільш зворушливі  були слова захоплення та похвали від воїнів АТО.

DSC_0227

DSC_0238

DSC_0470

DSC_0473

DSC_0477

DSC_0224

Атрибутом ходи та символом єднання студенів факультету за мир в Україні були власноруч виготовлені голуби миру зі стилізованими вишиваними орнаментами. Я впевнена, що наш ритмічний флеш-моб не залишив нікого байдужим, а слова речівки надовго запам’яталися уманчанам та гостям міста. Не можна не згадати того, що між нами та студентами історичного факультету виникло невеличке змагання: «хто голосніше».  Студенти української філології так захопилися, що ледве не зірвали голоси.  Зі святкової ходи я повернулася  задоволена і з піднесеним настроєм. Гадаю, що наше представлення у святкуванні Дня міста Умань довело, що факультет української філології гідний, аби ним пишатися».

Більше фото тут.

DSC_0372

DSC_0374

DSC_0382