Цього року пари та інші університетські справи завадили їй побувати там особисто. Але натомість на Форумі – зразу біля центрального входу у виставковий зал – був представлений… банер з її портретом і книгами!.. “Нові обличчя в шкільній програмі”, – сповіщав напис на плакаті. І неспроста: адже з цього навчального року вступила в дію нова шкільна програма з української мови та літератури, згідно з якою семикласники тепер вивчатимуть її “Русалоньку із 7-В…”!.. Книжка вже встигла полюбитися читачам, першу частину тетралогії перевидано вже четвертим накладом: втім, навіть на фотографії, наданій нам письменником Олександром Єсауловим, можна побачити, що читачі тримають в руках саме цю книжку.

УДПУ ФУФ

Нагадаємо, що Міжнарождний книжковий форум (вже 20-ий!) – найголовніша і найочікуваніша в Україні книжкова, літературна, культурна подія року. В рамках «Форуму видавців у Львові», як завжди, – і улюблені традиційні заходи, і багато новацій. Перевидання попередніх “Русалоньок…” Марини Павленко і видання нової, останньої книги циклу – “Русалонька із 7-В плюс дуже морська історія”, – одна з таких важливих “традиційно-новаційних” подій.

" data-title="На Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові».">

На Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові».

Доцент кафедри української літератури та українознавства, член Національної спілки письменників України Марина Павленко вже неодноразово запрошується зі своїми книгами на Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові».

УДПУ ФУФ

28.09.2013