Рейтинг УДПУ

Таке ранжування вищих навчальних закладів цікаве, як абітурієнтам, котрі обирають до якого вишу нести документи, так і навчальним закладам. Адже інформація, яку отримує університет за результатами рейтингу, дає можливість визначити сильні і слабкі сторони діяльності університету та перспективу розвитку. Тож, не дивно, що цьогоріч охочих взяти участь у рейтингу зросла з 229 до 304 суб’єктів ранжування.

У рейтингу 2013 року оцінювали 304 вищих навчальних заклади. Серед них 207 державних, 76 приватних та 21 відокремлений структурний підрозділ. Їх оцінювали за такими критеріями: «Міжнародна активність», «Якість контингенту студентів», «Якість науково-педагогічного потенціалу», «Якість наукової та науково-технічної діяльності», «Ресурсне забезпечення». Кожному присвоювали певну оцінку: успішна, достатньо успішна, частково успішна, проблемна.

" data-title="Національний рейтинг вищих навчальних закладів України">

Національний рейтинг вищих навчальних закладів України

У групі навчальних закладів «Педагогічні, гуманітарні, фізичного виховання та спорту» Уманський педагогічний університет імені Павла Тичини займає 4 місце серед педагогічних університетів та 8 загальне місце.

Рейтинг МОН – не просто таблиця престижності ВНЗ, це національна система рейтингового оцінювання. Він відрізняється від інших, перш за все, об’єктивністю.

Систему оцінювання формують виші ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форм власності чи підпорядкування. Їх оцінюють за Берлінськими принципами ранжування. Система є відкритою, прозорою і доступною усім. Також рейтинг МОН базується виключно на статистичних даних, якість яких контролюють.

Рейтинг УДПУ

11.07.2013