19 лютого 2015 року на кафедрі української мови та методики її навчання факультету української філології відбулося чергове засідання науково-методичного семінару на тему: «Наукові засади формування професійного становлення майбутнього вчителя-словесника». У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри та вчителі-практики: Р. В. Островський (Уманський НВК «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ім. Ю. О. Гагаріна – педагогічний ліцей»), В. І. Островська  (Уманська міська гімназія імені Івана Франка), В. В. Грещук (Маньківський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – гімназія») та ін. Колектив педагогів висловив свої міркування щодо переваг та недоліків сучасних технологій навчання комунікативних умінь і навичок студентів-філологів та щодо мовленнєвого вправляння – одного з основних чинників формування мовленнєвої компетентності майбутнього філолога.

" data-title="«Наукові засади формування професійного становлення майбутнього вчителя-словесника»">

25.02.2015