Альона Шеремета, студентка ІІ курсу факультету української філології, брала участь у програмі студентської академічної мобільності у Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно (Польща).

Ми попросили Альону розповісти про своє навчання та поділитися враженнями від нього. І ось що вона нам повідала: «Коли мені сповістили, що я їду до Польщі, моїй радості не було меж. Адже одна із моїх найзаповітніших мрій нарешті здійснилася! Дуже вдячна своєму університету за надану таку можливість. Для мене участь у програмі – це шанс пізнати щось нове, покращити рівень володіння польською  мовою, пожити європейським життям».

Навчальний процес у польському ВНЗ відрізняється від українського, тому Альоні було надзвичайно цікаво відчути себе у ролі європейського студента. Найтепліші спогади у студентки залишилися від гостинності опікуна пана Баротоломея Шипінського та привітності польських викладачів і студентів, серед яких дівчина знайшла багато однодумців і друзів.

Польща – дивовижна і багата традиціями країна. У вільний від навчання час студентка мала можливість подорожувати містами Польщі, а також відвідала Німеччину і Швецію. «Архітектура старих будинків та атмосфера європейських міст і справді зачаровує», –  розповідає Альона.

На наше запитання студентці, чи змінилася вона після перебування у Польщі, дівчина відповіла: «Думаю, що  змінилися мої погляди на життя. З’явився інтерес до того, щоб покращувати себе, розвиватися, розширювати свій кругозір і більше часу приділяти собі. З’явилося неабияке бажання зробити щось для покращення рівня життя у своїй країні!»

" data-title="Навчання у Польщі залишило приємні враження">

Навчання у Польщі залишило приємні враження

19.01.2015