Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  Тема

  Ваше повідомлення

  Скринька довіри

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Тема

   Ваше повідомлення

   uk Українська

   Факультет української філології

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Стажерська педпрактика

   Стажерська педагогічна практика проводиться на 4 курсі у 8 семестрі впродовж 5 тижнів. Практика проходить у базових школах міста Умані, у 5-8 класах. Під час цієї практики студенти виконують функції вчителя-словесника і класного керівника. Стажерська практика є комплексною. Студенти виконують самостійно основні види навчально-виховної роботи: проводять всі види занять з учнями, знайомляться з роботою вчителя зі спеціальності, беруть участь у виховній роботі з учнями, в методичній роботі вчителя.

   Головним критерієм оцінки результатів стажерської педпрактики є рівень сформованості професійно значущих і педагогічних умінь та рівень фахової компетентності майбутніх учителів. Формою контролю для цього виду практики є комплексна оцінка за виконання студентами різних видів завдань, зокрема за: проведення уроків, аналіз відвіданих уроків, проведену позакласну роботу, проведену виховну роботу, виконання індивідуального завдання, оформлення документації, ставлення до педпрактики.

   За результатами стажерської практики проводиться підсумкова конференція, на якій звітуються старости підгруп кожної школи, виступають групові керівники .

   Загальна оцінка за стажерську педагогічну практику оголошується на підсумковій конференції.

   Дата останньої зміни: 14 Вересня, 2015