Факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в черговий раз гостинно відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, а також їхніх батьків.

Нас відвідали випускники загальноосвітніх шкіл і навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Вінницької, Кіровоградської, Київської та Черкаської областей.

З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів від імені спільноти університету звернувся директор Інституту філології та суспільствознавства, декан факультету української філології, доктор педагогічних наук, професор Коваль В. О.

Основні домінанти проведення вступної компанії 2015 року висвітлила координатор з профорієнтаційної роботи факультету, кандидат філологічних наук, доцент Гонца І. С.

Для гостей була влаштована екскурсія. Вони побували в навчальних аудиторіях, кабінетах, науково-дослідних лабораторіях факультету.

Було дуже приємно бачити стільки зацікавленості в очах присутніх! Сподіваємося, що День відкритих дверей допоміг більшості юнаків і дівчат визначитись із подальшим навчанням, а тим, хто це зробив раніше, утвердитись у своєму виборі.

" data-title="Обираємо факультет і своє успішне майбутнє!">

Обираємо факультет і своє успішне майбутнє!

27.01.2015