- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

«Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

ФУФ УДПУ [1]

Уже 70 років несемо ми квіти до могил загиблих. Несемо з удячністю в серцях. І, хоч усе далі відходять грізні роки Другої Світової війни,  не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших. На знак пошани і пам’яті тих, хто не повернувся з тієї війни, колектив факультету української філології провів виховний захід «Пам’ятаємо! Перемагаємо!».

Ведучі – Слободяник Віталій і Гусєва Вікторія – створили чуттєву, але водночас урочисту атмосферу.

Звучали пісні воєнних років у виконанні Хлівної Тетяни, Малюх Яни, Мандзюк Альони, Легути Юлії, Величко Ольги, Коваль Мирослави і Подрези Діани.

ФУФ УДПУ [2]

ФУФ УДПУ [3]

ФУФ УДПУ [4]

ФУФ УДПУ [5]

ФУФ УДПУ [6]

Глибоко передали спогади, роздуми і почуття тих, хто пережив війну, наші читці: Сауляк Лариса, Коваль Ірина, Мельник Анна, Зачепа Катаріна, Шпак Валерія, Коваль Вероніка, Яковенко Олександр, Крайнова Дар’я, Рудь Ярослав, Бершацька Катерина.

ФУФ УДПУ [7]

ФУФ УДПУ [8]

ФУФ УДПУ [9]

ФУФ УДПУ [10]

День пам’яті полеглих у  Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилось учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм.

Не оминули увагою і тих людей, які зараз жертвують своїми життями на Сході країни заради миру і незалежності України. Та напевно знаємо, що ми єдині, а тому перемога буде за нами. Україна  єдина– іншого шляху в нас немає.