«Довго сам учись, якщо хочеш учити інших»

(Г. Сковорода)

Триває державна педагогічна практика студентів 5 курсу. Студенти Лимар Оксана та Хлівна Тетяна представляють свою спеціальність у ЗОШ №14 та ЗОШ №4 м. Умань, виконуючи обов’язки класного керівника, вчителя української мови, української та світової літератури у сьомих класах.

Під керівництвом методистів Тищенко Тетяни Миколаївни, Пархети Любові Петрівни, Ревука Юрія Олексійовича та Черевченка Олександра Миколайовича та вчителів практиканти мали можливість уже вкотре випробувати свої сили у реальному живому спілкуванні з учнями під час уроків і в позаурочний час, показати свої знання і вміння, набуті під час навчання.

Щоб стати кваліфікованим педагогом, потрібно володіти не тільки професійними, а й моральними якостями, а саме: любити дітей та свій предмет, бути наполегливим, чесним, справедливим, толерантним, добрим, відповідальним. Крім того, досконало знати свій предмет, бути всебічно розвиненим, аби стати прикладом для учнів. Саме такі якості проявляють практиканти під час проходження державної педагогічної практики.

Приємним є те, що студенти переконалися, що насправді професія вчителя їм до душі. Тож бажаємо їм та їхнім методистам наснаги, креативності, оптимізму у всіх починаннях та у подальшій роботі.

" data-title="Педагогічна практика – шлях до творчості та успіху">

Педагогічна практика – шлях до творчості та успіху

«Довго сам учись, якщо хочеш учити інших»

(Г. Сковорода)