Очевидно, знаковим є те, що першокурсники під час першого місяця навчання мали змогу поспілкуватися з заступником голови Національної спілки письменників України Володимиром Шовкошитним (зустріч відбувалася на факультеті української філології).

Цікавою для першокурсників була тема про пошуки та відкриття нових талантів. Серед таких нових талантів Володимир Федорович представив Ольгу Сотник, яка вже має кілька власних поетичних збірок, найближчим часом планує вступати до Національної спілки письменників (за словами В. Шовкошитного, письменники вишикувалися в чергу, щоб написати їй рекомендації).

Ольга Сотник привітала всіх присутніх із Днем учителя своїми віршами.

Студенти  мали змогу дізнатися про видавництво «Український пріоритет» з уст самого  директора. Володимир Шовкошитний розповів про книги, які видаються, видалися і мають видаватися; не без гумору рекламував свою творчість, що викликало симпатію.

Зустріч була пізнавальною, цікавою  і  п а т р і о т и ч н о ю.

" data-title="Перший курс на зустрічі з Володимиром Шовкошитним та Ольгою Сотник">

Перший курс на зустрічі з Володимиром Шовкошитним та Ольгою Сотник

Ольга Сотник привітала всіх присутніх із Днем учителя своїми віршами.

Зустріч була пізнавальною, цікавою  і  п а т р і о т и ч н о ю.

30.09.2015