5 грудня на базі Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 відбувся Семінар-практикум з української мови та літератури для загальноосвітніх навчальних закладів міста Умані. Тема семінару: «Підготовка до проведення ЗНО-2016». Представниками від УДПУ були канд. пед. наук Цимбал-Слатвінська С.В. та викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Зарудняк Н.І.

Цимбал-Слатвінська С.В. ознайомила вчителів міста з методикою підготовки випускників до складання ЗНО з української мови на підготовчих курсах факультету суміжних професій; звернула увагу на особливості цьогорічної вступної кампанії; вказала на типові помилки, які допускають випускники при написанні власних висловлювань.

Зарудняк Н.І. поділилася з учителями міста досвідом роботи з дітьми, які не склали ЗНО; розповіла про особливості підготовки випускників до складання ЗНО з української літератури на підготовчих курсах.

" data-title="Підготовка до проведення ЗНО – 2016">

Підготовка до проведення ЗНО – 2016