Після цього завідувач кафедри провела аналіз результатів літньої екзаменаційної сесії із навчальних дисциплін, викладання яких закріплено за цим структурним підрозділом факультету української філології.

Затверджено плани роботи з навчально-методичної, науково-дослідної, виховної робіт кафедри на наступний 2014-2015 навчальний рік.

В обговоренні результатів роботи з довузівської підготовки абітурієнтів узяли участь усі викладачі кафедри.

На завершення засідання кафедри доц. Осіпчук Г. В. провела науково-методичний семінар на тему: «Використання технічних засобів навчання у процесі вивчення зарубіжної літератури», на якому розглянуто питання щодо аналізу можливостей застосування ТЗН у викладанні вищеназваної навчальної дисципліни та тестування як форми контролю знань студентів із зарубіжної літератури.

Прийнято одноголосне рішення про більш активне залучення студентів до використання середовища Moodle при підготовці до практичних занять, а також використання ресурсів Інтернету з метою ознайомлення студентів із текстами художніх творів (читання електронних книг), що дасть можливість підвищити якість навчання майбутніх філологів.

" data-title="Підсумкове засідання кафедри світової літератури та слов’янських мов">

Підсумкове засідання кафедри світової літератури та слов’янських мов

Під головуванням завідувача кафедри світової літератури та слов’янських мов Осіпчук Г. В. відбулося підсумкове засідання, на якому було заслухано звіти викладачів кафедри про виконання навантаження у 2013-2014 навчальному році.

Також було підведено підсумки наукової та виховної робіт викладачів кафедри за звітний період.

04.07.2014