Завершальним етапом конкурсу на кращий художній твір про життя і творчість Тараса Шевченка стало нагородження його учасників та переможців. Це дійство відбулося 10 квітня в контексті проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Тарас Шевченко в культурному мегапросторі: історична постать, віхи творчості, дискурс (до 200-річчя від дня народження Кобзаря)». Від Інституту філології та суспільствознавства численних митців-початківців iз різних факультетів університету привітала заступник директора з наукової роботи доцент І. Коломієць.

Підсумки конкурсу від імені оргкомітету підвів доцент Л. Козинський, який побажав присутнім подальших успіхів у творчій діяльності і старанного шліфування мови творів, напрацювання майстерності у розкритті їх теми та ідеї, а за взірець брати творчий геній Тараса Шевченка.

Учасники конкурсу та гості конференції заслухали виступи маститих тріо «Гонта» та колективу «Софія», виконання поетичних творів студентами факультету української філології.

" data-title="Підсумки конкурсу">

Підсумки конкурсу