Конференція працювала у звичному режимі. На пленарному засіданні, крім науковців – доцентів та професорів Вінницького та Уманського державних педагогічних університетів, свої дослідження презентували переможці ІІІ Подільського конкурсу наукових робіт Шеремета  Дарина (Вінниця) та Яковенко Олександр (Умань).

Наукові доробки студентів – членів Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-координаційного центру УДПУ – на засіданнях секцій «Онімний ландшафт Поділля», «Лінгвістичне портретування говірок Поділля», «Лексико-семантичні особливості подільського говору», «Етнолінгвістичні студії духовної культури подолян», «Лінгвістика тексту письменників подолян»  представили п’ятикурсники Лимар Оксана, Музика Анна, Солом’яна Тетяна та магістранти  Мельник Ганна, Тишко Катерина.

Конференція схвалила роботу наукових студентських осередків над «Словником подільського говору». Матеріали досліджень опубліковано у збірнику «Подільська регіональна лексикологія : стан та перспективи».

Студенти факультету української філології нашого університету  одержали заряд на нові дослідження і дякують профспілковому комітетові університету за підтримку.

" data-title="«Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи»">

«Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи»

Науковий проект «Словник подільського говору» вкотре зібрав  науковців та студентів вищих навчальних закладів Поділля на щорічну студентську науково-практичну конференцію «Подільська регіональна лексикологія : стан та перспективи», яка відбулася 3 квітня 2015 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

08.04.2015