Цього тижня третьокурсники разом із Зарудняк Н.І. кожну пару з історії української літератури розпочинали поезією Б. Олійника.

Для Зарудняк Н. І. знайомство із Борисом Олійником розпочалося у 4 класі, коли після смерті бабусі організатор із позакласної роботи запропонував їй прочитати в пам’ять про бабусю (Марію Поліщук) вірша Б.Олійника «Пісня про матір».

Вірш виконувався під час Свята вулиці, на яке, крім жителів, були запрошені батьки, діти, онуки. Люди втирали сльози, згадуючи М. Поліщук. Для Наталі Зарудняк ця поезія назавжди залишилася бабусиною.

Як виявилося, «Пісня про матір» є близькою і для студентів нашого факультету. Скажімо, 33 група слухала вірш зі сльозами на очах; Дзісь Аліна та Онуфрієнко Олександра (31 група) самі декламували напам’ять; а от лаборант кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Гавриленко Інна Святославівна вразила студентів своїм чудовим співом.

" data-title="Поетичні хвилинки із Борисом Олійником">

Поетичні хвилинки із Борисом Олійником