Студенти четвертого курсу минулого тижня проводили свої перші пробні  уроки.

В Уманській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (груповий керівник – Зарудняк Наталя Іванівна) студентів зустріли гостинно і доброзичливо. Так, скажімо, Шпеник Сергій Вікторович не лише впустив Кучер Наталю, яка з якогось переляку вмудрилася спізнитися на свій перший урок, а ще й намагався підтримати після його закінчення. (Урок пішов зовсім не так, як було заплановано.) До речі, було на цьому уроці одне приємне відкриття: онучка О.І. Наконечної Поліщук Настя, виявляється, пішла в бабусю – відповідала так, що всі заслухалися.

Шпеник Сергій Вікторович довірив Наталі не лише другий, а й третій урок, який, до речі, їй найкраще і вдався. Очевидно, можна вважати вже те перемогою, що Наталя в наступному семестрі знову хоче в цю саму школу і в цей же клас.

Купровська Вікторія провела один урок традиційний, а другий  – у формі брейн-рингу.  До речі, Цимбал Галина Миколаївна (вчителька її 7-го класу) ще нещодавно працювала в Донецьку, вона дуже цікаво розповідала про особливості  проведення уроків тут і на Сході.

Кекало Аліна та Кіріченко Тетяна своїми уроками задоволені. Вони проходили практику у класах Філонок Раїси Василівни. І хоч матеріал у 8-му і 9-му класах не найлегший, та повернутися хочуть саме до своїх дітей. До речі, ще цікаве спостереження: студенти, які потрапляють до Філонок Раїси Василівни, всі хочуть іти працювати в школу. Минулорічні уже працюють.

Можна привітати студентів четвертого курсу з першим бойовим хрещенням. Вони отримали стимул для роботи над собою. І, що приємно, учні таки жалкували, що наші філологи були у школі лише тиждень.

" data-title="Пробні уроки в Уманській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1">

Пробні уроки в Уманській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Студенти четвертого курсу минулого тижня проводили свої перші пробні  уроки.

20.11.2015