- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Пробуй ‒ і в тебе все вийде!

Коли на одному з засідань університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана керівник Марина Степанівна Павленко розповіла про літературний конкурс есеїв «Віднови себе», більшість учасників усе-таки не зважились послати на конкурс свої твори. Насторожувала певна «розмитість» теми: як це ‒ віднови себе? Про що тут писати? Та й терміни були надто стислі.ФУФ УДПУ [1]

І тільки першокурсниця факультету української філології Тетяна Жвава подолала свої вагання й лінь ‒ і написала. І подала роботу на конкурс. Через кілька днів отримала на електронну пошту повідомлення. У ньому йшлося про те, що Танин текст нагороджено заохочувальною премією, дипломом і ‒ невеличким подарунком від фірми-організатора «Мудрий травник».

ФУФ УДПУ [2]

«При поділі премій загальний призовий фонд дещо збільшився. Оскільки ще чотири автори дуже запам’яталися і приємно надихнули, хочу відзначити їх есеї заохочувальними преміями», ‒ так написав на сайті конкурсу його засновник конкурсу Олексій Тацький (http://fitosvit.com.ua/ua/konkurs-ua.html [3]).

Отже, твір нашої учасниці справді сподобався! Та й двісті гривень, які невдовзі надійшли на картку (плюс посилка з фіточаями й оліями), ‒ теж непоганий сюрприз для студента, чи не так?

Тож вітаємо нашу лауреатку!!! А ще хочемо побажати всім студентам бути сміливішими й, відкинувши страхи і комплекси, пробувати себе в різних сферах. Усе неодмінно вийде і збудеться, просто, можливо,  не з першого разу!..

А прочитати есей Тетяни Жвавої можна тут: http://fitosvit.com.ua/ua/konkurs-9.html [4]