У рамках відзначення цього свята та з метою пропагування заходів щодо чистого довкілля й здорового способу життя студенти 37, 38 груп (куратор – Ревук Ю. О.) провели виїзну виховну годину на березі річки Кам’янка (с. Родниківка Черкаської області).

Студенти ознайомилися із флорою і фауною річки та прибрали берегову лінію.

Після завершення запланованих робіт студенти спілкувалися один з одним і з куратором у неформальній атмосфері, активно проводили свій вільний час на свіжому повітрі. Відпочинок супроводжувався конкурсами, виконанням пісень та спортивними змаганнями.

Усі студенти виявили активність у підходах до виконання завдань, креативність у конкурсах. Було визначено, що «перемогла дружба».

Вирішено, що такий захід стане щорічно традиційним.

" data-title="Проводимо студентське дозвілля з користю">

Проводимо студентське дозвілля з користю

У червні 2014 року в нашій країні відзначався Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами.

Студенти ознайомилися із флорою і фауною річки та прибрали берегову лінію.

Вирішено, що такий захід стане щорічно традиційним.

20.06.2014