- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Редагування освітніх видань – що це?

Хочемо привернути увагу абітурієнтів, які обрали для себе спеціальність «українська мова і література». Для вас буде цікавою і додаткова спеціалізація «редагування освітніх видань». Вона для тих, хто хоче стати успішним видавцем або ж редактором, який займається підготовкою до друку чи оприлюднення різноманітних текстів: як писемних (у книгах, газетах, журналах), так і усних (на радіо, телебаченні).

ФУФ УДПУ [1]

Видавнича справа є важливою ланкою в житті сучасного суспільства. У наш час видавничо-поліграфічний сектор економіки стає одним із найуспішніших. Фахівці видавничої справи – високоосвічені люди. Спеціаліст цієї галузі може реалізувати свої здібності у таких сферах:

ФУФ УДПУ [2]

Видавнича справа об’єднує два напрями – виробничий і творчий. Уміння перетворити творчий задум автора на матеріальний продукт і є метою фахівця редакторської сфери. А для цього потрібно мати не лише гарну освіту, а й мати творчий потенціал, цілеспрямованість, комунікативні й аналітичні здібності, гнучкість мислення. Отже, це саме для вас, чи не так? Ми чекаємо на вас.

ФУФ УДПУ [3]