Скринька довіри

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Тема

    Ваше повідомлення

    uk Українська

    Факультет української філології

    Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

    Друк Друк
    Поділитися новиною
    17 березня 2016 року на базі науково-дослідної лабораторії «Театр Слова» відбувся щорічний регіональний конкурс читців-декламаторів поезії Тараса Шевченка.ФУФ УДПУ

    Цьогоріч змагалися за перемогу майже шість десятків учасників (учнів 8 –11 класів) із м. Умань та Уманського району, м. Христинівка та Христинівського району.

    Оцінювало виступи конкурсантів компетентне журі у складі: Сивачук Наталія Петрівна – канд. пед. наук, професор, зав. кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання; Алексєєва Наталія Дмитрівна – режисер народного театру драми і комедії університету, автор і ведуча дитячої передачі «Сунична галявина» на ТРК «Умань»; Сауляк Лариса Олександрівна – викладач кафедри української мови та методики її навчання, лауреат Всеукраїнського конкурсу читців-декламаторів (2015 р.); Подреза Діана Леонідівна – переможець Всеукраїнського конкурсу читців-декламаторів творів Т. Шевченка (2004, 2014 р.р.); викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання.ФУФ УДПУ

    Усі учасники конкурсу продемонстрували неабиякі вміння та навички виразного читання.ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    Переможцями конкурсу стали:

    І місце (у різних номінаціях): Малишевська Катерина – учениця 10 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Чернишева Л. А.); Плахотник Олександр Олександрович – учень 10 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Лісова Л. В.); Бондаренко Олександр Олександрович – учень 11 класу Уманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Ю.О.Гагаріна – педагогічний ліцей» (вчитель – Кравець В.); Салабай Юлія Михайлівна – учениця 10 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Гонтарук Т. Л.); Поночовна Каріна Василівна – учениця 11 класу Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей» (вчитель – Кокудак М.С.); Котюк Олександр Євгенійович – учень 10 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В.В.); Біла Юлія Сергіївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Глобчак С. В.); Чичук Алла Русланівна – учениця 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П.Бажана (вчитель – Ємельянова В. В.); Бегерська Єлизавета Миколаївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Стулова Л. В.).

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ІІ місце (у різних номінаціях): Коханська Владимира Володимирівна – учениця 9 класу Уманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Ю.О.Гагаріна – педагогічний ліцей» (вчитель – Кравець В. М.); Бегерська Єлизавета Миколаївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Стулова Л. В.); Подолянчук Юлія Олексіївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Стулова Л. В.); Бондаренко Ірина Сергіївна – учениця 9 класу Кочержинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа I-III ступенів» Уманської районної ради Черкаської області (вчитель – Безсмертна І. С.); Бурчак Людмила Вікторівна – учениця 10 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В.); Ткаченко Юлія Сергіївна – учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана Уманської міської ради (вчитель – Баліцька Л.А.); Марчик Аліна Валентинівна – учениця 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 (вчитель – Позднякова Л. В.); Шуляк Анна Сергіївна – учениця 9 класу Черповодівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області (вчитель – Савранська О. І.); Драган Артур Романович – учень 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 (вчитель – Кузьменко О. М.); Сіренко Іван – учень 9 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Бутулінська Т. М.).

    ФУФ УДПУ

    ІІІ місце (у різних номінаціях): Білецька Вероніка Володимирівна – учениця 8 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В. В.); Кожухівський Борис – учень 9 класу УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – медична гімназія» (вчитель – Білозор Л. Г.); Нестюк Руслана Русланівна – учениця 9 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В. В.); Бучак Вікторія Андріївна – учениця 9 класу Косенівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів» Уманської районної ради Черкаської області, вихованка Уманського районного центру ДЮТ (вчитель – Височанська І. В.); Терлецька Софія Юріївна – учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Ярова В. П.); Чумак Анастасія Сергіївна – учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна (вчитель – Шпеник С. В.); Яценко Марія – учениця 11 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Чернишева Л.А.); Салабай Юлія Михайлівна – учениця 10 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Гонтарук Т. Л.); Воедило Віктор Вікторович – учень 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана (вчитель – Третяк С. М.); Шаповал Іван Васильович – учень 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова (вчитель – Луценко Л.С.); Карпінська Анастасія Миколаївна – учениця 10 класу, член літстудії Будинку дитячої та юнацької творчості  (вчитель – Городнюк Г. В.).

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    Усі учасники отримали відзнаки та подарунки на згадку… Щиро вітаємо і сподіваємося на нову зустріч у наступному році!

    " data-title="Регіональний конкурс читців-декламаторів поезії Т. Г. Шевченка">

    Регіональний конкурс читців-декламаторів поезії Т. Г. Шевченка

    17 березня 2016 року на базі науково-дослідної лабораторії «Театр Слова» відбувся щорічний регіональний конкурс читців-декламаторів поезії Тараса Шевченка.ФУФ УДПУ

    Цьогоріч змагалися за перемогу майже шість десятків учасників (учнів 8 –11 класів) із м. Умань та Уманського району, м. Христинівка та Христинівського району.

    Оцінювало виступи конкурсантів компетентне журі у складі: Сивачук Наталія Петрівна – канд. пед. наук, професор, зав. кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання; Алексєєва Наталія Дмитрівна – режисер народного театру драми і комедії університету, автор і ведуча дитячої передачі «Сунична галявина» на ТРК «Умань»; Сауляк Лариса Олександрівна – викладач кафедри української мови та методики її навчання, лауреат Всеукраїнського конкурсу читців-декламаторів (2015 р.); Подреза Діана Леонідівна – переможець Всеукраїнського конкурсу читців-декламаторів творів Т. Шевченка (2004, 2014 р.р.); викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання.ФУФ УДПУ

    Усі учасники конкурсу продемонстрували неабиякі вміння та навички виразного читання.ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    Переможцями конкурсу стали:

    І місце (у різних номінаціях): Малишевська Катерина – учениця 10 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Чернишева Л. А.); Плахотник Олександр Олександрович – учень 10 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Лісова Л. В.); Бондаренко Олександр Олександрович – учень 11 класу Уманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Ю.О.Гагаріна – педагогічний ліцей» (вчитель – Кравець В.); Салабай Юлія Михайлівна – учениця 10 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Гонтарук Т. Л.); Поночовна Каріна Василівна – учениця 11 класу Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей» (вчитель – Кокудак М.С.); Котюк Олександр Євгенійович – учень 10 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В.В.); Біла Юлія Сергіївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Глобчак С. В.); Чичук Алла Русланівна – учениця 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П.Бажана (вчитель – Ємельянова В. В.); Бегерська Єлизавета Миколаївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Стулова Л. В.).

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    ІІ місце (у різних номінаціях): Коханська Владимира Володимирівна – учениця 9 класу Уманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Ю.О.Гагаріна – педагогічний ліцей» (вчитель – Кравець В. М.); Бегерська Єлизавета Миколаївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Стулова Л. В.); Подолянчук Юлія Олексіївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Стулова Л. В.); Бондаренко Ірина Сергіївна – учениця 9 класу Кочержинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа I-III ступенів» Уманської районної ради Черкаської області (вчитель – Безсмертна І. С.); Бурчак Людмила Вікторівна – учениця 10 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В.); Ткаченко Юлія Сергіївна – учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана Уманської міської ради (вчитель – Баліцька Л.А.); Марчик Аліна Валентинівна – учениця 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 (вчитель – Позднякова Л. В.); Шуляк Анна Сергіївна – учениця 9 класу Черповодівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області (вчитель – Савранська О. І.); Драган Артур Романович – учень 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 (вчитель – Кузьменко О. М.); Сіренко Іван – учень 9 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Бутулінська Т. М.).

    ФУФ УДПУ

    ІІІ місце (у різних номінаціях): Білецька Вероніка Володимирівна – учениця 8 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В. В.); Кожухівський Борис – учень 9 класу УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – медична гімназія» (вчитель – Білозор Л. Г.); Нестюк Руслана Русланівна – учениця 9 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В. В.); Бучак Вікторія Андріївна – учениця 9 класу Косенівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів» Уманської районної ради Черкаської області, вихованка Уманського районного центру ДЮТ (вчитель – Височанська І. В.); Терлецька Софія Юріївна – учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Ярова В. П.); Чумак Анастасія Сергіївна – учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна (вчитель – Шпеник С. В.); Яценко Марія – учениця 11 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Чернишева Л.А.); Салабай Юлія Михайлівна – учениця 10 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Гонтарук Т. Л.); Воедило Віктор Вікторович – учень 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана (вчитель – Третяк С. М.); Шаповал Іван Васильович – учень 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова (вчитель – Луценко Л.С.); Карпінська Анастасія Миколаївна – учениця 10 класу, член літстудії Будинку дитячої та юнацької творчості  (вчитель – Городнюк Г. В.).

    ФУФ УДПУ

    ФУФ УДПУ

    Усі учасники отримали відзнаки та подарунки на згадку… Щиро вітаємо і сподіваємося на нову зустріч у наступному році!

    18.03.2016

    Переглядів 42