Цього разу серед представників літоб’єднання імені Миколи Бажана були Віка Капуловська, Настя Кириленко та Наталка Кучеренко. Як влучно зазничила остання: “Що таке дистанція, якщо йдеться про поетичні читання? Навіть карантин не зміг завадити спільному засіданню! Незважаючи на онлайн-формат і обмеженість у часі, під час зустрічі панувала ніжно-осіння, сонячно-лірична атмосфера”.

Натомість літстудію Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу представили надзвичайно талановиті юні автори під керівництвом відомої української поетеси Тетяни Яковенко.

Учасники засідання мали змогу представити загалу свою поезію чи прозу – що цікаво, переважно це були твори на осінню тематику – та оцінити інших.

“Я приємно шокована величезною підтримкою публіки під час мого виступу! – каже Віка Капуловська, яка цього разу вирішила презентувати свою нову пісню. – Не шкодую, що все ж наважилась на це… А ще було дуже радісно побачити вже знайомі обличчя. Я щаслива, бо ж, завдячуючи соціальним мережам, нам удається підтримувати зв’язок з учасниками вінницької літстудії “Словоцвіт” і поза межами засідань”.

" data-title="Спільне засідання літоб’єднання імені Миколи Бажана">

Спільне засідання літоб’єднання імені Миколи Бажана

Уже доброю традицією стали спільні засідання літоб’єднання імені Миколи Бажана з літстудією “Словоцвіт” Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Окрім океану позитивних емоцій, це завжди можливість показати себе, навчитися чогось нового, пройнятися творчістю та енергетикою інших. І – попри всі перешкоди! – цей рік не став винятком. Засідання пройшло за допомогою платформи “Zoom” із дотриманням усіх карантинних вимог.