8 грудня 2013 року в Уманській міській гімназії відбулося родинне фольклорне свято «Пісня – душа народу». Студенти 43 групи допомагали куратору 9-А класу Терешко Людмилі Миколаївні (теж випускниці нашого факультету) в підготовці учнів до свята, оформленні композиції «Українські вечорниці» та стали активними учасниками дійства.

Така форма співпраці університету і школи  сприяє підготовці студентів до фахової діяльності в загальноосвітніх закладах, виробленню активної життєвої позиції, формуванню професійної компетентності студентів-філологів.

" data-title="Співпраця із загальноосвітніми закладами міста">

Співпраця із загальноосвітніми закладами міста

На факультеті викладачі постійно знайомлять студентів із різними формами виховної позакласної та позашкільної роботи, особливо тих навчальних закладів, які мають багаторічні традиції.

09.12.2013