Багато років тому, працюючи над кандидатською дисертацією про Павла Тичину, викладач кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання М. С. Павленко за порадою свого наукового керівника, академіка В. Г. Кузя вже відвідувала цю столичну гімназію №191. Була присутня на уроках, вивчала передовий досвід і втілювала деякі свої напрацювання.

І от тепер – знову! Цього разу це були творчі зустрічі Марини Павленко: з учителями та школярами, на запрошення куратора одного з класів, Валентини Василівни Шевчук.

Приємним сюрпризом для уманської гості стало те, що її методичний посібник та монографія про П. Тичину вже багато років на почесному місці зберігаються в гімназійному літературному музеї.

«Нова програма з української літератури пропонує дуже цікаві дитячі твори сучасної української авторки Марини Павленко. Тому, звісно, для гімназистів була несподіваною і приємною зустріч із самою письменницею, де можна було поспілкуватися із автором прочитаних творів та ще й отримати автограф», – так повідомляється про подію на гімназійному сайті.

Хочеться вірити, що дружба й співпраця університету імені Павла Тичини з гімназією імені Тичини продовжиться і буде корисною для обох сторін.

" data-title="Співпраця з київською гімназією імені Павла Тичини">

Співпраця з київською гімназією імені Павла Тичини