- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Співпраця з школою – почесна місія

ФУФ УДПУ [1]

Святково та урочисто розпочалася цьогоріч педагогічна практика для студентів-філологів ІV курсу. Адже за традицією 9 листопада відзначається День української писемності та мови – свято, яке шанує і весь учительський колектив та учні Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9.

ФУФ УДПУ [2]

До дня вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія дирекцією навчального закладу була організована святкова лінійка. Учасниками урочистостей стали студенти-практиканти – Герасименко Ю., Гончар О., Коваль І., Могілевець Т., Саюшева С., Цирліна К. (методист – доц. кафедри української мови та методики її навчання Коломієць І. І.), які презентували кабінету української мови цінні подарунки – тлумачний та орфографічний словники української мови, практичний словник синонімів.

ФУФ УДПУ [3]

З нагоди знаменної дати та на знак вдячності шкільним педагогам-наставникамвід імені адміністрації та студентства факультету української філології були висловлені щирі вітання та сподівання на подальшу плідну співпрацю.

ФУФ УДПУ [4]