- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Стажерська педагогічна практика

ФУФ УДПУ [1]18 січня 2016 року студенти та викладачі факультету української філології провели настановчу конференцію зі стажерської педагогічної практики.

На відміну від попередніх практик, коли діяльність студентів обмежувалася кількома видами робіт, стажерська практика стає комплексною.

Завданням педагогічної практики студентів ІV курсу є реалізація знань, умінь і навичок, набутих ними в ході вивчення курсу методик навчання української мови та української літератури безпосередньо в навчальному і виховному процесі в школі.

ФУФ УДПУ [2]На настановчій конференції заступник декана з педагогічної практики Пархета Л. П. провела інструктаж із техніки безпеки та ознайомила студентів із програмою та оформленням звітної документації зі стажерської практики.

Викладачі-методисти Коломієць Н. А. та Дзюбенко І. А. ознайомили студентів із особливостями проведення виховних заходів та розробками психолого-педагогічних досліджень.

ФУФ УДПУ [3]Упродовж п’яти тижнів студенти працюватимуть у базових школах міста та за місцем проживання і виконуватимуть функції вчителів-словесників та класних керівників. Зичимо їм успіхів!