Символічно, що першим документом, який отримали на руки першокурсники і який засвідчив їхню приналежність до УДПУ, став Ч И Т А Ц Ь К И Й квиток.

Першокурсники разом із кураторами відвідували 2 вересня відділи вузівської бібліотеки. У відділі обслуговування читачів працівники бібліотеки урочисто вручили студентам новенькі читацькі квитки і цілі копи підручників. «Вони ж – філологи: мусять читати», – доброзичливо усміхалися  бібліотекарки, проводжаючи очима книги.

" data-title="Студент без читацького квитка – що птах без крил">

Студент без читацького квитка – що птах без крил

02.09.2015