Сьогоднішня ситуація в Україні змушує наше суспільство до бездоганного рівня  знань та навичок з надання першої медичної допомоги. Аби привернути увагу студентів до цього питання та надати їм практичні навички, 26 листопада спільно з Товариством Червоного Хреста було проведено загальнофакультетську виховну годину.

У своєму виступі Голова міськрайонної організації, Член президії  Червоного Хреста України Чорна Валентина Андріївна ознайомила з діяльністю Товариства, відзначила, що студентська молодь активно бере участь у благодійних заходах,  стверджує власною участю людяність, співчуття, взаємодопомогу.

Співробітники Товариства Червоного Хреста провели для студентів ряд медичних тренінгів, у ході яких розглянули алгоритм дій невідкладних медичних заходів, які надаються людині, що раптово захворіла або постраждала, на місці пригоди та під час її транспортування до медичного закладу.

Студенти відпрацювали прийоми реанімації на навчальному манекені-тренажері. Було продемонстровано, як надавати першу медичну допомогу   при різних пораненнях, кровотечах, переломах кісток, опіках, зупинці дихання, накладати пов’язки, іммобілізувати переломи, обробляти опіки, зупиняти кровотечу з використанням стандартних та підручних засобів.

Після завершенню заходу заступник декана з виховної роботи Мамчур Наталія Сергіївна подякувала Голові міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Чорній Валентині Андріївні за проведення тренінгу, відзначивши, що вміння надавати першу допомогу постраждалому до прибуття медичних служб може зіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

" data-title="Тренінг з надання першої медичної допомоги">

Тренінг з надання першої медичної допомоги

01.12.2014