УДПУ імені П. Тичини ФУФ

Факультет української філології продовжує прийом документів на денну та заочну форми навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр».

УДПУ імені П. Тичини ФУФ (2)

Приймальна комісія працює щоденно із 7.30. за адресою м. Умань, вулиця Садова, 28.

УДПУ імені П. Тичини ФУФ

Детальну інформацію про усі напрями підготовки та умови вступу на факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павлі Тичини можна знайти тут.

" data-title="Триває прийом документів від майбутніх студентів нашого факультету">

Триває прийом документів від майбутніх студентів нашого факультету

УДПУ імені П. Тичини ФУФ

УДПУ імені П. Тичини ФУФ (2)