- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Творча співпраця з Родниківською ЗОШ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA [1]Рік тому доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Марина Павленко і Родниківська школа вже мали спільну зустріч: тоді Марина Степанівна представляла вчителям і учням шановну гостю і чудову людину – дружину поета-шістдесятника Володимира Підпалого Нілу Андріївну Підпалу, яка перед цим виступала в Уманському педуніверситеті.

ФУФ УДПУ [2]

Гарні враження залишилися надовго. Як сама п. Ніла завше вдячно згадує педуніверситет і Родниківську школу, так і сільські вчителі-школярі настільки вподобали собі ту зустріч, що знову покликали у свої затишні стіни тепер уже Марину Павленко – як письменницю та викладача.

ФУФ УДПУ [3]Зустрічали гостю в кращих традиціях української гостинності: з хлібом-сіллю, з невеличким самодіяльним концертом, з підготовленим виступом про життя та творчість Марини Степанівни. Про все подбали учні та педколектив, на чолі з Валентиною Петрівною Іщенко.

ФУФ УДПУ [4]Сама ж М. Павленко теж не зосталась у боргу: поділилася багатьма цікавими й актуальними думками, відповіла на всі питання, подарувала школі свою книжку-посібник про дитинство видатних письменників.

ФУФ УДПУ [5]Віриться, що попереду ще чимало цікавих моментів творчої співпраці.

ФУФ УДПУ [6]