В Уманському міському Будинку культури студенти-українознавці 41 групи Тетяна Маснюк, Наталія Живко, Валентина Семеренко разом із керівником майстер-класу Наталією Мамчур представляли колекцію відтворених старовинних рушників історичної Уманщини. Керівники нашого міста та району високо оцінили студентські здобутки у справі популяризації народних традицій.

Дівчата мали змогу поділитися власним творчим досвідом з відвідувачами виставки та переконати у цінності давнього ремесла.

Знання студентів про рукомесництво поглибило знайомство з народними майстрами Умані: соломкаркою Нілою Салаутіною, ткалею Владиславою Швець, майстринею з вінкоплетіння Оксаною Краєвою та ін.

Організований захід укотре засвідчив багатство та неповторність народного ремесла Уманського краю.

" data-title="Творчий звіт до 60-річчя Черкаської області">

Творчий звіт до 60-річчя Черкаської області

14 грудня студенти майстер-класу «Український рушник», що діє при науково-методичному центрі «Дослідження народної вишивки Східного Поділля», долучилися до фестивалю народної творчості, присвяченого 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка та 60-річчю Черкаської області.

15.12.2013