Четвер 19 березня на факультеті української філології жартома обізвали «бенефісом» кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання. І не даремно! Адже цього дня з ініціативи та сприяння викладачів кафедри і Ліну Костенко вітали, і науково-методичний семінар для вчителів загальноосвітніх шкіл міста і району провели, і конкурс читців-декламаторів поезії Т. Г. Шевченка зорганізували…ФУФ УДПУ

В останньому традиційно взяли участь учні 9 – 11 класів загальноосвітніх шкіл м. Умань та Уманського району, а також студенти І – ІІІ курсів УДПУ імені Павла Тичини.

Оцінювало виступи конкурсантів компетентне журі, до складу якого увійшли співробітники науково-дослідної лабораторії «Театр Слова» і викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання: В. А. Гончарук – канд. пед. наук, доцент, Н. С. Мамчур – канд. пед. наук, доцент, заступник декана факультету української філології з виховної роботи, викладачі О. М. Санівський і В. В. Яремчук, а також координатор конкурсу – І. М. Кравченко.

Майже 30 юних декламаторів продемонстрували неабиякі вміння та навички виразного читання. Переможцями конкурсу стали:

І місце: Павленко Анастасія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ім. Ю. О. Гагаріна – педагогічний ліцей», учитель – В. М. Кравець), Мандзюк Альона (факультет української філології УДПУ імені Павла Тичини);

ІІ місце: Бондаренко Олександр (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ім. Ю. О. Гагаріна – педагогічний ліцей», учитель – А. Ф. Чухрій), Драган Артур (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14, учитель – Л. В. Познякова), Міщук Михайло (Уманський Будинок дитячої та юнацької творчості, вчитель – Г. В. Городнюк), Зачепа Катаріна (факультет української філології УДПУ імені Павла Тичини), Богічевіч Катаріна (УДПУ імені Павла Тичини, керівник – І. А. Денисюк);

ІІІ місце: Січкар Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. С. Пушкіна, вчитель – Г. С. Козаченко), Колесник Софія (Косенівський навчально-виховний комплекс, учитель – Л. В. Колесник), Охріменко Тетяна (факультет української філології УДПУ імені Павла Тичини).

Усі учасники отримали відзнаки, а переможці – ще й подарунки на згадку… Щиро вітаємо талановитих поціновувачів Кобзаревого слова і сподіваємося на зустріч у наступному році!

" data-title="У «Театрі слова» знову линуть думи Кобзаря…">

У «Театрі слова» знову линуть думи Кобзаря…

24.03.2015