Вже стало доброю традицією, що у вир Шевченківських свят активно включаються й учасники універистетського літоб’єднання імені Миколи Бажана, яке діє при кафедрі української літератури та українознавства. Цього року кафедрою та керівником літоб’єднання Мариною Павленко не лише було проведено тематичну зустріч із видатним шевченкознавцем, доктором наук і професором Кіровоградського університету Василем Марком, але й  опубліковано ряд «шевченківських» віршів студійців (зокрема в «Боговиці» та «Педагогічних вістях»), записано їхнє авторське декламування для обласного й місцевого телебачення тощо.

Дехто зі студійців узяв участь в обласному конкурсі «Ну що б, здавалося, слова», проведеному Черкаською організацією Національної спілки письменників України та в шевченківському університетському літконкурсі (координатор — доцент кафедри української літератури та українознавства Л. В. Козинський). Результатів  чекаємо.

Також окремі учасники літоб’єднання (Катя Ткачук, Настя Кравець, Сніжана Шутко і Вітя Заленський) виступили на загальноуніверситетському святі, приуроченому Тарасові, продемонструвавши такий собі «віночок» із власних поезій, дотичних до Кобзаря. А ще вони, об’єднавшись із викладачем кафедри укараїнської літератури та українознавства Наталією Іванівною Зарудняк, узяли участь у Шевченківських урочистостях на фізико-математичному факультеті.

Оскільки Шевченківські дні тривають, то й учасники літоб’єднання не покладають рук. Готуються до нових заходів!

" data-title="Учасники університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана – у вінок Кобзареві">

14.03.2014