Представники студентського самоврядування факультету Діана Подреза та Катерина Галкіна взяли участь у IV Міжнародній студентській конференції «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти», яка відбулася у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Мета конференції – об’єднати лідерів студентського самоврядування, ініціювати обмін досвідом.

У межах роботи конференції проводилися різноманітні заходи: круглий стіл, лекції, тренінги з особистісного зростання і тайм-менеджменту, екскурсії по університету. Запам’яталася культурна програма – подорож до національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

Отже, участь у IV Міжнародній студентській конференції «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти», дала можливість нашим студентам показати свої здібності, інтелект та наукові розробки, поділитися своїм баченням майбутнього та ідеями його розвитку.

Діана Подреза та Катерина Галкіна висловлюють подяку ректорові Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Безлюдному Олександрові Івановичу та деканові факультету Коваль Валентині Олександрівні за підтримку в організації поїздки на конференцію.

" data-title="Участь представників студради у IV Міжнародній студентській конференції">

Участь представників студради у IV Міжнародній студентській конференції

02.12.2015