- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Участь представників студради у IV Міжнародній студентській конференції

ФУФ УДПУ [1]

Представники студентського самоврядування факультету Діана Подреза та Катерина Галкіна взяли участь у IV Міжнародній студентській конференції «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти», яка відбулася у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Мета конференції – об’єднати лідерів студентського самоврядування, ініціювати обмін досвідом.

ФУФ УДПУ [2]

ФУФ УДПУ [3]

ФУФ УДПУ [4]

У межах роботи конференції проводилися різноманітні заходи: круглий стіл, лекції, тренінги з особистісного зростання і тайм-менеджменту, екскурсії по університету. Запам’яталася культурна програма – подорож до національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

ФУФ УДПУ [5]

ФУФ УДПУ [6]

ФУФ УДПУ [7]

Отже, участь у IV Міжнародній студентській конференції «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти», дала можливість нашим студентам показати свої здібності, інтелект та наукові розробки, поділитися своїм баченням майбутнього та ідеями його розвитку.

ФУФ УДПУ [8]

ФУФ УДПУ [9]

ФУФ УДПУ [10]

Діана Подреза та Катерина Галкіна висловлюють подяку ректорові Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Безлюдному Олександрові Івановичу та деканові факультету Коваль Валентині Олександрівні за підтримку в організації поїздки на конференцію.

ФУФ УДПУ [11]

ФУФ УДПУ [12]