- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Уманські поетичні лабіринти

ФУФ УДПУ [1]

Учасники університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана по-своєму «продовжили» святкування Дня міста, провівши в стінах свого навчального корпусу засідання на тему «Уманські лабіринти». Цього разу до літературних читань та дискусій долучилася своїми чудовими віршами про Умань відома поетка, заочниця нашого факультету української філології Софія Кримовська.

ФУФ УДПУ [2]

Цікаву ноту в розуміння Умані вніс учорашній луганчанин, доктор географічних наук і поет Юрій Кисельов. Його вдало доповнив інший представник Луганщини ‒ магістрант нашого університету Олександр Шаболдов.

ФУФ УДПУ [3]

Свої перші враження від міста виклала в новій поезії першокурсниця-«філологиня» Анна Середа. А студенти економічного факультету В’ячеслав Яременко та Нікіта Куземов продемонстрували Умань у прозі та в ритмах репу. Ось така вона, Умань: стара і завше юна, зрозуміла і невловима, прозора і загадкова.

ФУФ УДПУ [4]

Учасники літоб’єднання взяли участь і поетичному “параді” до Дня Умані, прочитавши власні поезії на місцевому телебаченні. Деякі з них можна побачити тут [5].