- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Унікальне засідання

Творчий процес не переривається ні у свята, ні в будні. Утім, хіба творчість, попри всі «муки» й «кризи», не є суцільним святом?

ФУФ УДПУ [1]Хай там як, але цього разу засідання університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана було особливо святковим. І унікальним: адже вперше за історію літоб’єднання (а це вже майже 20 літ!) до творчих студентів Уманського педагогічного університету, на запрошення керівника об’єднання Марини Павленко, завітали не менш творчі представники Уманського національного аграрного університету садівництва – «підопічні» нашої колишньої випускниці Юлії Запливаної (вона нині є викладачем УНУС і також недавно видала свою першу поетичну збірку).

ФУФ УДПУ [2]Серед «почесних гостей» були студентка Вікторія Сигидюк, аспіранти Ігор Діденко та Надія Матвійчук: віддамо їм належне, адже так непросто було наважитися читати свої поезії перед філологами, які ніколи не проти продемонструвати свої знання мовних тонкощів і вміння покритикувати!..

ФУФ УДПУ [3]Зрештою, «критика» була радше прихильною, ніж «розгромною». Мабуть, неспроста ж і тема засідання цього разу була «Мед і сіль», тож «меду» не бракувало. Та й настрій був у всіх піднесений: не щодня-бо навідуються такі цікаві люди!

ФУФ УДПУ [4]Гості, у свою чергу, теж висловили своє щире зацікавлення: як стилем спілкування на засіданні в цілому, так і творами «наших» поетів.

ФУФ УДПУ [5]Було цікаво і весело. На наступний раз домовились продовжити незвичне починання, зробивши його традицією. І – зустрітися в іще ширшому колі.