За результатами рецензування науково-дослідних робіт на очний тур Конкурсу запрошено 17 учасників.

Протягом двох конкурсних днів учасники очного туру захищали науково-дослідні роботи, виконували завдання інтернет-олімпіад з українознавства, української мови та всесвітньої історії.

Студентка ІІІ курсу Комар Тетяна Сергіївна гідно представила наш факультет.

Щиро дякуємо Тетяні за участь у конкурсі! Нових злетів, впевненості у своїх силах, творчої наснаги й нових здобутків на благо України!

" data-title="V Міжнародний конкурс з українознавства">

V Міжнародний конкурс з українознавства

Нещодавно у Національному науково-дослідному Інституті українознавства та всесвітньої історії відбувся ІІ (очний) етап V Міжнародного конкурсу з українознавства для студентів та молодих учених.

Студентка ІІІ курсу Комар Тетяна Сергіївна гідно представила наш факультет.

20.12.2013