На виконання Указу Президента України  та розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації на факультеті  української філології 9 жовтня 2014 року відбулося відкриття V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Успіху та перемоги учасникам Конкурсу побажали: доктор пед. наук, професор, декан факультету Коваль В. О. , доктор філол. наук, професор Брицин В. М., кандидат філол. наук, доцент Розгон В. В., кандидат пед. наук, доцент, член Спілки письменників України Павленко М. С.

" data-title="V Міжнародний мовно-літературний конкурс">

V Міжнародний мовно-літературний конкурс