За сприяння деканату факультету української філології учасник і почесний гість конференції «Тарас Шевченко в культурному мегапросторі: історична постать, віхи творчості, дискурс (до 200-річчя від дня народження Кобзаря)», професор В. П. Марко в супроводі викладачів кафедри української літератури та українознавства доц. Л. В. Козинського та М. С. Павленко відвідав Уманський Меморіальний музей-квартиру громадської діячки і письменниці Н. В. Суровцової. Екскурсію провела працівник музею, випускниця нашого факультету Людмила Терлецька.

" data-title="У рамках Міжнародної науково-практичної конференції">

У рамках Міжнародної науково-практичної конференції

12.04.2014