КУЛ УДПУ

20 вересня у стінах Вишнопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (на батьківщині письменника) відбулося нагородження лауреатів регіональної літературної премії імені Федора Мицика.

КУЛ УДПУ

В номінації «Високохудожні поетичні твори» перемогла Шутко Сніжана, студентка 5 курсу, член літературного об’єднання імені Миколи Бажана, (поетична збірка «Дощем із неба падали серця»).

КУЛ УДПУ

В номінації «Високохудожні прозові твори» переміг Віктор Заленський, член Малої академії, яка діє при кафедрі, учасник літературного об’єднання імені Миколи Бажана, (збірка казок та оповідань «Казковий пензлик»).

" data-title="Вітаємо лауреатів премії імені Федора Мицика">

Вітаємо лауреатів премії імені Федора Мицика

Цього року кафедра української літератури та українознавства може пишатися відразу двома переможцями.

21.09.2013