Колектив факультету щиро вітає з Днем народження декана факультету української філології, доктора педагогічних наук, професора Коваль Валентину Олександрівну!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

" data-title="Вітання до Дня народження декана">

Вітання до Дня народження декана

21.06.2015