Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і у справах учнів. Кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків – учителів.

День учителя – свято особливе! Так чи інакше воно стосується кожного, тому що ким би ти не був  – президентом, моряком чи музикантом, – перш за все ти чийсь учень!

Студенти напередодні Дня працівника освіти привітали професорсько-викладацький склад факультету української філології. Ведучі заходу – Слободяник Віталій (студент 46 групи) та Мандзюк Альона (студентка 25 групи)  у поетичній формі виголошували слова вдячності та пошани педагогам! Музичні привітання лунали від Малюх Яни (студентки 26 групи), Савченко Анни (студентки 12 групи) та Коваль Вероніки (студентки 25 групи). Гусак Інна (студентка 34 групи) читала поезію Степана Павленка.

Шановні викладачі! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників освіти. Бажаємо, щоб доля  щедро обдарувала кожного з вас здоров’ям, натхненням, удячністю учнів. Злагоди вам, добробуту, миру та спокою. Зі святом!

" data-title="Вітання студентів-філологів до Дня вчителя">

Вітання студентів-філологів до Дня вчителя

06.10.2015