Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім усенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані: ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, гарантією професійного успіху.

Найщиріші побажання – викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їхні мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій,  мир у нашу державу!

З повагою адміністрація факультету української філології

" data-title="Вітання з початком навчального року та Днем знань">

Вітання з початком навчального року та Днем знань

З повагою адміністрація факультету української філології