Учасники заключного туру, який відбувся на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова 14–15 квітня 2021 року, оголошували свої доповіді й демонстрували презентації.

Олена Наумчук переконливо довела актуальність і новизну своєї теми, окреслила роль смакових і запахових асоціацій у художньому творі, а також  проаналізувала запахову та смакову образність у малій прозі Григора Тютюнника. Гарно відповіла й на запитання, які ставили учасники.

Також Олена брала активну участь у дискусії і ставила слушні питання іншим доповідачам.

Враховуючи загальний високий рівень робіт і виступів у секції з української літератури, номінація «Краща презентація», якою було відзначено Оленину роботу, – це гарна новина.

Зичимо подальших наукових успіхів і творчих звершень!

" data-title="Всеукраїнський студентський конкурс наукових робіт, секція «Українська література»">

Нещодавно магістрантка факультету української філології Олена Наумчук, яка брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із дослідженням «Запахові й смакові асоціації в малій прозі Григора Тютюнника» (науковий керівник – доцентка Марина Степанівна Павленко), не лише вийшла на наступний етап (у заключний тур), але й гідно виступила та захистила свою працю на онлайн-засіданні.

Зичимо подальших наукових успіхів і творчих звершень!