2-го квітня весь католицький світ відзначав 10-ту річницю з дня смерті Папи Римського Івана Павла ІІ. Ця подія по-особливому близька для поляків, оскільки Кароль Войтила (Іван Павло ІІ) народився і виріс у Польщі. Цю річницю вшанували і в Польському культурно-освітньому центрі.

Про життя відомого поета і поліглота, а також актора, драматурга, педагога, філософа історії, феноменолога, містика й представника християнського персоналізму присутнім розповіла студентка ІІ курсу факультету української філології Тетяна Драганова. А студентки Катерина Бершацька, Анна Корой та Катерина Галкіна  глибоко і чуттєво продекламували поезію Івана Павла ІІ. Також студенти мали можливість переглянути фільм «Перед ювелірним магазином», знятий за мотивами  однойменної п’єси Кароля Войтили.

" data-title="Вшанування пам’яті Папи Римського Івана Павла ІІ">

Вшанування пам’яті Папи Римського Івана Павла ІІ